Hej Inger Louisejeg har forsøgt at sende en mail til dig men min mail er blevet afvist som spam. kan jeg evt ringe til dig.Mvh Anne
Hej. Vi er en glad og udadvendt familie på 5😊Hvad er mulighederne for at blive skrevet op til en kooiker hos jer? 😀H. Ole
Hej Ole. Skriv en mail til mig på inglo56@hotmail.com det er letter at snakke sammen på den måde. Venlig hilsen Inger Louise
Hej. Vi er en aktiv og glad familie på 4, der ønsker os en tæve. Hvad er status på hvalpe, ventetid og priser??
Skriv en mail til mig det er letter at skrive sammen der inglo56@hotmail.com Venlig hilsen Inger Louise
Hejsa. Vi er en aktiv familie på 4, som meget gerne vil høre mere om jeres hunde, og om I har/forventer at få hvalpe igen?
Hej. Skriv en mail til mig det er letter at skrive sammen der - inglo56@hotmail.comVenlig hilsen Inger Louise
Hej. Vi er en kærlig familie, som søger en Kooiker hvalp. Vil høre om I måske har en hvalp? Jeg kan kontaktes på tlf. 21297049.
Hej. Vi er en lille familie som har forelsket os i en kooiker. Er vi så heldige at du en hvalp som mangler en kærlig familie med to halvstore børn i? Mvh Annie
Undskyld Inger Vil du sende mig din mailadresse eller telefonnr for mere info - det er begrænset hvad vi kan skrive til jer i kommentar.Vh Glenn
Hi! Your dogs are beautiful! We are a Swiss family willing to travel a long way to find a Kooikerhundje puppy (bitch). Can you help us? Thank you in advance!
Hej, vi er en kærlig familie som er på udkig efter en familie hund. Er det muligt at vi kan komme i betragtning. Bare skriv en mail hvis du vil vide mere.
hej min er en familie der er på udkig efter en familievenlig hund. Kan vi komme i betragtning til jeres kommende hvalpe og i så fald hvad vil prisen være?